top of page

המלצות

תודה נשמה אהובה, תודה על הכל. הסבלנות, האיכפתיות, ההקשבה וההכלה... תודה על העיצוב והטעם ההורס שלך, חיבוק מאיתנו, נפגש בקרוב!

 

אורי סנדק - רעננה

חגית היא מעצבת עם לב ונשמה, קשובה לרצון הלקוח ואולם יודעת גם לעמוד על שלה. מעבר להיותה מעצבת מדהימה, חגית משרה אוירה חמימה ונעימה בתקופה שהיא בדרך כלל מאוד לחוצה. בקיצור תענוג לעבוד איתה! אני מחפשת כבר את הבית הבא רק כדי שתהיה לי הזדמנות לעבוד איתה שוב.

יוכי כדיר פז - קרית קרניצי

כשאתה בוחר מעצבת מוכשרת שכיף לך לעבוד איתה ואתה סומך עליה בעיניים עצומות (בית שני כבר!) , אין צורך להגיע לבחירות של חומרים :) אנחנו מאושרים מהתוצאה. אין עליך!

נירית גואטה - ראש העין
 

חגיתוששששש, ריגשת בטירוף, הגענו אליך בהמלצה של חברים טובים שעצבת להם בית מושלם! החיבור היה מיידי, זרמנו על אותו גל, עם טעם דיי דומה. נתת את כולך ואף יותר מזה הדברים פשוט הסתדרו מעצמם, תמיד חשבתי שלא אסתדר עם מעצבת, שאני יכולה לבד... אני לא מתחרטת לרגע, היו כל כך הרבה ניואנסים בייחוד העבודה עם צבע שלעולם לא הייתי מעזה לבד, אז הלב והפה אומרים תודה ענקית, תודה שנתת לנו ב י ת ועל הדרך הרווחנו חברה אמיתית אוהבים ומעריכים בלי סוף, כולנו 😘

מיכל מצרי - הוד השרון

חגית האחת והיחידה! היה לנו את הזכות להכיר ולעבוד איתך!! נהנינו מכל רגע שהיית לצידנו, בלעדייך הבית לא היה נראה כפי שהוא נראה. אשה בלי אגו ובלי פלצנות ועם תוצאות מדהימות. לא נשכח שויתרת על שנת צהרים בשישי רק כדי לתת הוראות לנגר שיפרק וירכיב מחדש את רגלי השולחן כדי שהכסאות בפינת האוכל יעמדו כפי שתכננת. כשהגעת בשבת עם משה להדביק לנועם את המדבקה בחדר שלו. וזה רק קצה הדברים של מה שעשית בשבילנו. תודה על הכל הברסלרים.

ליאור ברסלר – הוד השרון

כבר אמרתי את זה בעבר ואגיד שוב.. כשהלקוח מתאהב כל יום מחדש בבית כל מילה נוספת מיותרת... חגית את מהממת! מוכשרת, עם אנרגיות טובות, מלאה בטוב טעם וכשרון ונהניתי מכל רגע. מחכה לפעם הבאה. וכמו שאסף אומר: את ההשקעה הכי טובה בבית.

שלי דה האס קלמן - כפר סבא

חגית הכי לא מתפשרת ומתאמצת לרצות, בסוף מקבלים את הבית הכי יפה שאפשר בתקציב שמתאים לכיס, המון תודה על כל העזרה ותמיכה!!! לא ברור מאליו להגיע לכזאת תוצאה מהממת בסופו של דבר והכל בזכותך.
היה ממש כיף להכיר ולעבוד יחד.

דין אפפל – הרצליה

זה התחיל בפוסט שלי בפייס בחיפוש אחר מעצבת פנים. נורית מור הנהדרת המליצה ומיד נפגשנו. הגעתי עם הרבה ציפייה ובחירות ראשוניות (וגרועות) של ריצוף, כלים סניטריים וחיפויים. חגית שאלה אותי מה הסגנון שלי ואפילו לא ידעתי מה לענות.. אמרתי שיש לי ראש פתוח ויצאנו לדרך. הדרך הייתה ארוכה – התבגרנו, נוספו שותפים לדרך, הצרכים השתנו ורק חיכיתי להגיע לשלב הגמרים וההום סטיילינג. חגית ליוותה אותנו (בעיקר אותי) עם הרבה אהבה, הכלה וסבלנות לכל אורך הדרך בתהליך שהוא עמוק יותר מתכנון ועיצוב. אז תודה מעומק הלב. אל תדאגי לא מדובר בפוסט פרידה. אני עוד אציק לך.

עדי ברודר גרינברג - רמת אביב

"כל מה שאנחנו עושים,
חושבים, מדברים, רוכשים, מחזקים
אינו אלא מעין סולם בו מטפסים תמיד
אל שלב גבוה יותר,
אך לעולם אין מגיעים
אל השיא" (יוהן עמוס קומניוס)
חגית אהובה, תודה על ליווי מקצועי, אישי, מחובר, אמיתי ובעיקר מכל הלב. אוהבים המון ומאחלים לך להמשיך לשיאים חדשים.

אורן ולילך ביטי – הוד השרון

bottom of page